21.09.2021
Jeden z nejstarších amerických High End výrobců zesilovačů, Audio Research přichází na trh s novým integrovaným zesilovačem I/50.
Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ve zcela nové řadě společnosti Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně vznešený. Ručně vyrobený v Minnesotě, I/50 je postaven se stejnou pozorností k detailu jako všechny ostatní produkty Audio Research - každý z nich dokonce dostane vlastní poslechový test se zvukovým designérem Warrenem Gehlem. I/50 je k dispozici v šesti barvách a má povrchovou úpravu Cerakote pro krásný a trvalý vzhled. Modulární konstrukce umožňuje instalaci dvou zvukových modulů - Phono a D/A převodník (v roce 2022).
Zesilovač s vysokým výkonem 50 W na kanál je schopen rozehrát většinu současných reproduktorů. Konektor pro sluchátka umožňuje osobní poslech.
I/50 je navržen tak, aby byl snadno použitelný, a na horním panelu má pouze tři ovládací prvky - spínač napájení, přepínač vstupů a regulace hlasitosti. Dva LexieTubes® poskytují informace o zvoleném vstupu a nastavené hlasitosti. Dva spárované páry elektronek 6550WE spolu se třemi lampami 6922 stojí před perforovaným krytem transformátoru. Tři vstupy RCA a jeden vstup XLR zajišťují připojení pro většinu systémů spolu s reproduktorovými výstupy pro 4 a 8 Ohmů. Plně funkční kovové dálkové ovládání poskytuje další funkce a ovládání. K dispozici bude volitelná drátěná klec.
Stejně jako všechny produkty Audio Research je I/50 postaven výhradně v továrně v Minnesotě, týmem zkušených techniků a šikovných řemeslníků. I/50, nabízený v šesti barvách, je prvním výrobkem kompletně dokončeným ve vlastní továrně. Dokončovací laboratoř Audio Research je nově vybavena speciálním barvícím zařízením a laserovými zobrazovacími a značkovacími stroji na výrobu luxusních povrchů, které se běžně vyskytují jen na mnohem dražších výrobcích. Cerakote povrchová úprava je nejen velmi krásná, ale i nesmírně odolná, aby bylo možno udržovat přístroj po celý život jako nový.
Cena začíná na 149,990,-Kč
16.01.2025
V roce 1966 představil Elipson reprosoustavy 402, které byly skutečným mistrovským dílem jak po estetické, tak po technické stránce. Nyní výrobce představuje model 402 Tribute, aktualizovanou verzi, vyrobenou ve spolupráci se společností Supravox.
20.07.2024
MoFi Electronics zařadilo do své nabídky vrcholný model MasterDeck, mistrovský kousek z dílny proslulého konstruktéra Allena Perkinse. Tento referenční gramofon je určen pro ty, kteří se snaží objevit skutečnou podstatu hudby obsažené v drážkách LP desek.
16.06.2024
Americké MoFi představilo své nejnovější, tentokrát sloupové reprosoustavy SourcePoint 888. Název reprosoustav odkazuje na použití tří 8palcových měničů. Jednoho středotónového, v němž je koncentricky umístěn výškový reproduktor, a dvou zcela nových basových reproduktorů, umístěných pod ním.